6. kolejka - dobra passa trwa!

We wtorek 13. października podejmowaliśmy na swoim terenie KP Brzeg Dolny.
Drużynę, która do tej pory nie wygrała żadnego meczu w tym sezonie.​

Gościnność uważamy za punkt honoru a grę na swoim boisku traktujemy poważnie, dlatego nie mogło być mowy o tym, aby traktować rywala ulgowo.​

Trener tego dnia dokonał zmian w składzie wyjściowym i jak się można było spodziewać, w nowym zestawieniu potwierdziliśmy swoją strzelecką naturę. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu, już w 5 minucie meczu strzeli - na co dzień broniący naszej strefy bramkowej - Oskar. Otworzył tym worek bramek, które, po kilku kolejnych minutach, posypały się jedna za drugiej.

Ostateczny wynik 11 - 2 (4 - 1 do przerwy) był składową dobrej gry obronnej i dużej szybkości oraz precyzji w przeprowadzaniu akcji.

Bramki dla naszego zespołu strzelali:
          Oskar Rektorek - Tęcza - 1
          Paweł Ondycz - 6
          Wojtek Rajczykiewicz - 3
          Kuba Iwaszko - 1 (w drugiej połowie zawodnika z pola, w pierwszej bronił naszej bramki)​​

Bramki padały z akcji, a ponieważ mamy dobrze zgrany zespół,  odnotowaliśmy oczywiście również asysty:
          Radek Sendyka - 2
          Paweł Ondycz - 1
          Kacper Matusiak - 1
          Zuzia - 1​

Tabela obecnie przedstawia się następująco:

legenda: M - rozegrane mecze, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - przegrane, +/- - bilans bramkowy

W tabeli jesteśmy umieszczeni na miejscu 4., ponieważ mamy rozegranych więcej meczów od innych drużyn, jednak po rozegraniu pozostałych meczów tej kolejki wiadomo będzie znacznie więcej.