DEICHMANN - Liga Jesienna 2015 - 3. tydzień

W weekend rozegraliśmy kolejne mecze Jesiennej Ligi o Puchar Deichmann 2015.

Zarówno najmłodsi (U-9), jak również starsi (U11-) zawodnicy rozegrali dobre mecze.

W kat. U-9 rozegraliśmy 4 mecze:
z Danią przegrywając 1-5, jedyną bramkę dla nas strzelił Kacper Bielecki z asysty Oliwiera Lipnickiego.
z Austrią wygraliśmy 4-1, bramki strzelali: Filip Laskowski (asysta Oliwier), Hubert Kogut (asystował Adam Walczak), Hubert (samodzielnie wypracowana), Hubert (asysta Kacpra Bieleckiego)
z Danią nie udało się nam zdobyć bramki, przegrana 0-8
z Anglią przegrana 0-11.​

W kat. U-11 drużyna Japonii w rywalizacji ligowej pokonała w swoim pierwszym tego dnia meczu Brazylię 3-2, i uległa swoim kolegom z drużyny Szwajcarii 1-9. Rozegraliśmy także mecz towarzyski z drużyną Tunezji, w którym musieliśmy uznać wyższość rywali przegrywając 1-4.

Drużyna Szwajcarii nie rozczarowała tego dnia. Po wygranych dwóch meczach ligowych zagwarantowaliśmy sobie pierwsze miejsce w Grupie 2. wygrywając z niżej notowanymi: Japonią 9-1 oraz Danią 13-1.

Zrealizowaliśmy również plan na ten dzień, którym było promowanie Radka do strzelania kolejnych bramek. Cała drużyna walczyła dzielnie w obronie nie dopuszczając rywali do strzelania nam bramek. Napastnicy i pomocnicy prowadzili grę tak, aby pomagać Radkowi w zdobywaniu kolejnych goli dla naszej drużyny. Dzięki pracy całego zespołu, tylko w dniu dzisiejszym udało się zdobyć aż 17 bramek. Obecnie z liczbą 35 strzelonych goli w turnieju, mamy sporą przewagę do drugiego na liście strzelców zawodnika z 22 zdobytymi bramkami.
Po czterech latach gry w tym turnieju możemy być z siebie dumnie - i jesteśmy !! To bardzo dobry występ.
W rozgrywkach ligowych zajęliśmy 1. miejsce w grupie, strzeliliśmy aż  ​​60 bramek w 8 meczach i straciliśmy jedynie 7  (w żadnym meczu nie tracąc więcej niż 1 gola).
Przed nami już tylko rozgrywki finałowe, które rozegramy ​18. października - miejmy nadzieję, że przy pięknej pogodzie, jak dziś. Wówczas celem całego zespołu będzie jedynie walka o finał i zwycięstwo w całym turnieju.

Mecz Japonia (3-2) Brazylia:
   Bramki: Patryk (asysta Kuba po rajdzie przez całe boisko), Patryk (dośrodkowując nabił "Brazylijczyka"), Kuba (po samotnym rajdzie)

Mecz Szwajcaria (13-1) Dania:
             ​2' Zuzia (dobitka),
            ​ 2' Radek (po przejęciu ze środka pola),
             ​3' Radek (Mati dośrodkowywał z rzutu wolnego),
             ​6' Radek (po asyście Wojtka - bramkarza),
             ​7' Radek (asystował Mati),
             ​8' Mati (po przejęciu piłki od rywala),
             9' Radek (asysta Mati),
  ​w drugiej połowie:
            ​13' Radek (asystował Wiktor),
            ​14' Radek (ponownie z Wiktorem),
            ​15' Wiktor (tym razem rewanżowo Radek),
            ​16' Radek (po przechwyceniu piłki),
            ​17' Radek (ponownie przechwyt),
            ​19' Wiktor (Radek).

Mecz Szwajcaria (9-1) Japonia:
            ​1' Radek (po asyście Wojtka),
            ​3' Radek (z Oskarem),
            ​4' Radek (rzut karny),
            ​6' Radek (od Wiktora),
            ​8' Radek (po przechwycie),
           ​ 9' Radek (z Wiktorem)
    ​w 10 minucie bramkę kontaktową strzelił Kuba Gęsikowski (po asyście od Kamila Wasilewskiego) - jedyna bramka Japonii w tym meczu;
    ​po przerwie:
          13' Wiktor (od Radka) i w kilkanaście sekund później
          ​13' Radek (z Matim),
          ​16' Radek (z rzutu wolnego).

Następnie rozegraliśmy już tylko towarzyski mecz z Francją wygrany 7-0.

​2' Wiktor (Mati),
            ​5' Wiktor,
            ​9' Mati (Wiktor),
          ​10' Mati (Kacper);