Dzień Otwarty - 1. Dzień Wiosny

Zapraszamy dzieci w wieku 4 do 11 lat do drużyny piłki nożnej.

21. marca - 1. Dnia Wiosny - ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA ZAPOZNAWCZE

16:00 dzieci urodzone w roku 2010 oraz 2011

Grupa 1- i 2-klasistów, to w naszym klubie, zawodnicy z niemałym doświadczeniem i sukcesami. W roku 2018 zdobyliśmy wspólnie brązowy medal w Wielkim Finale Wojewódzkim Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Przed nami kolejne wyzwania, do przeżywania których zapraszamy kolejnych młodych piłkarzy i te dzieci, które chcą się nimi stać ;)

17:00 dzieci urodzone w roku 2012, 2013 oraz 2014

Grupa najmłodsza, głównie będzie się bawić z rówieśnikami, zapoznawać z zasadami gry w piłkę nożną i uczestniczyć w małych grach piłkarskich oraz zajęciach ogólnorozwojowych.
Przedszkole piłkarskie, to świetny pomysł na spędzanie z rówieśnikami czasu na sportowo pod okiem doświadczonych trenerek :)

18:00 dzieci urodzone w roku 2008 i 2009

To grupa zawodników z największym doświadczeniem i największymi sukcesami, które od kilku lat osiągają na polu wojewódzkim i międzynarodowym. Wystarczy wspomnieć o 1st Place Runner-Up-Cup podczas międzynarodowego Wrocław Trophy 2016, Mistrzostwie Terenowej Ligi Młodzika sezonu 2017/2018 wraz ze starszymi kolegami i rywalizacji w Okręgowej Lidze Młodzika.
Ta grupa od marca uczestniczyć będzie w rozgrywkach Orlików Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, a od kwietnia w Deichmann Minimistrzostwa 2019, w których rywalizować będziemy z najlepszymi klubami na Dolnym Śląsku.

Z nami weźmiesz ponadto udział w WIELKIEJ PIŁKARSKIEJ PRZYGODZIE,
Poza treningami między innymi w
:

- Turnieju Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku,
   - Minimistrzostwach Świata - Deichmann Minimistrzostwa,
   - Lidze Żaka (2010/2011),
   - Lidze Orlika (2008/2009),
   - Lidze Młodzika (od września 2019),
   - Prestiżowym i bardzo mocno obsadzonym naszym rodzimym ORATORIUM Cup,
   - Obozach i zimowiskach,
   - Wyjazdach zagranicznych i turniejach międzynarodowych,
   - Świetnej, przeżywanej wspólnie z rówieśnikami, przygodzie piłkarskiej,

a  w przyszłości może dołączysz do naszej kadry trenerskiej ;) Tego sobie i wam życzymy!