zamknij reklamę

Festiwal piłkarski ORATORIUM Cup 2018

Festiwal piłkarski ORATORIUM Cup 2018

Festiwal piłkarski ORATORIUM Cup 2018 dobiegł końca.
W niedzielę 11. marca rozegraliśmy turnieje w roczniku 2008 i 2010.
Tydzień później 18. marca rozegraliśmy turnieje w roczniku 2009 i 2011.


Klasyfikacja końcowa rocznika 2008

     ​Wyróżnienie indywidualne​:
          Najlepszy Strzelec - Paweł Sarańczak z Akademii Piłkarskiej Champions II
​         Najlepszy Bramkarz - Kacper Sowa z Akademii Piłkarskiej 13

Fotorelacja z turnieju 2008
     Wyróżnieni zawodnicy:

          Aleks Niemczyk z Akademii Pilkarskiej 13
          Filip Woźniak z Akademii Piłkarskiej Champions
          Kacper Nowak z Akademii Piłkarskiej Champions II
          Filip Pieróg z ORATORIUM Środa Śląska
          Jakub Tomczyszyn z LKS Odra Malczyce
          Michał Majecki z KS Błękitni Jerzmanowo


 

Klasyfikacja końcowa rocznika 2009

     ​Wyróżnienie indywidualne​:

          Najlepszy Strzelec - Eryk Bukowski z MLKS Polonia Środa Śląska
         Najlepszy Bramkarz - Filip Laskowski z ORATORIUM Środa Śląska

Fotorelacja z turnieju 2009
     Wyróżnieni zawodnicy:

          Szymon Dudzic z Akademii Piłkarskiej "13"
          Kornel Milnickiz MLKS Polonia Środa Śląska
          Wiktor Kruszynaz STS Sokół Smolec
          Szymon Kapsaz Akademii Piłkarskiej Jedenastka
          Maks Sadurski​ z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie
          Maciek Kołaczyński​ z ORATORIUM Środa Śląska

Klasyfikacja końcowa rocznika 2010

     ​Wyróżnienie indywidualne​:

          Najlepszy Strzelec - Robert Sznerch z ORATORIUM Środa Śląska
          Najlepszy Bramkarz - Nikodem Milaszkiewicz z KS Błękitni Jerzmanowo
Fotorelacja z turnieju 2010
     Wyróżnieni zawodnicy:

          Marcel Bazylewicz z Akademii Piłkarskiej Jedenastka
          Mateusz Machocki z KP Młode Wilki Kąty Wrocławskie
          Konrad Wójcik z STS Sokół Smolec
          Robert Sznerch z ORATORIUM Środa Śląska
          Hubert Wendland z KS Błękitni Jerzmanowo
          Igor Kosmala z AP LZS Ciechów

 

Końcowa klasyfikacja rocznika 2011

     ​Wyróżnienie indywidualne​:

          Najlepszy Strzelec - Janek Hawrylów z KP Masters Brzeg (woj. opolskie)
          Najlepszy Bramkarz - Wojtek Jadłowski z Akademii Piłkarskiej Fair-Play Wrocław

Fotorelacja z turnieju 2011

     Wyróżnieni zawodnicy:

          Bartek Lis z Akademii Piłkarskiej Fair-Play Wrocław
          ​Mateusz Kapsa​ z Akademii Piłkarskiej Jedenastka
          ​Michał Łukomski​ z STS SokółSmolec
          Oliwier Wierzba​ z KP Masters Brzeg (woj. opolskie)
          Maciek Błaszkiewicz​ z MLKS Polonia Środa Śląska
          ​Maks Szafran​ z ORATORIUM Środa Śląska

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości