FINAŁ U-11 Ligi Jesiennej Deichmann 2015

Zakończyliśmy rozgrywki w Jesiennej Lidze o Puchar Deichmann 2015 w kategorii U-11.

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Drużyna złożona z zawodników młodszych (Japonia) nabierała doświadczenia i widać było, że z tygodnia na tydzień czują się coraz pewniej i grają coraz odważniej.

Drużyna starsza (Szwajcaria) osiągnęła więcej.

Rozgrywki grupowe zakończyliśmy z kompletem 24-punktów wygrywając wszystkie swoje mecze. W pierwszej fazie rozgrywek pucharowych pokonaliśmy wysoko drużynę Słowacji. Rywalizację zakończyliśmy jednak po przegranym meczu 1/8 finału z drużyną Argentyny.

Jako drużyna zdobyliśmy również statuetkę dla Najlepszego Strzelca turnieju, którym został Radek Sendyka. Radek strzelał piękne bramki, ale ponieważ piłka nożna jest grą zespołową, wszyscy zawodnicy, asystujący i pracujący na akcje strzeleckie, w równym stopniu przyczynili się do tego sukcesu.

Lista strzelców turnieju:

Rozgrywki ligowe: