Plebiscyt: Trener Roku 2015

Trener naszej drużyny - Maciej Kogutek - został nominowany w prestiżowym plebiscycie Gazety Wrocławskiej do nagrody dla Trenera Roku 2015.

Swój głos może oddać każdy kto uważa, że trener na to zasługuje.

Procedurę oddawania głosów podajemy poniżej - są 3 sposoby oddania głosów:

SPOSÓB 1:

10 głosów - oddajemy wysyłając sms o treści: trener.24​ na numer 72355
                     - w taki sposób można głosować dowolną ilość razy, każdego dnia i o każdej porze (koszt 2,46zł)​
                     - każdy sms to aż 10 głosów na naszego trenera​ - GŁOSUJ CODZIENNIE!!

SPOSÓB 2:

2 głosy​ - można oddać przez Facebook - procedura poniżej:

kliknij tutaj, a następnie pod zdjęciem trenera kliknij przycisk

następnie kliknij

potwierdź klikając w przycisk

następnie utwórz hasło, potwierdź i kliknij przycisk Utwórz

Gdy głosujesz po raz pierwszy, pamiętaj że dopiero teraz możesz głosować - kliknij w przycisk
  oraz
​W taki sposób można głosować każdego dnia jeden raz - taki głos​ mnożony jest przez 2

Pamiętaj, że taki głos jest bezpłatny i daje 2 głosy na naszego trenera - GŁOSUJ CODZIENNIE!!​

SPOSÓB 3.

​1 głos​ - można oddać w sposób tradycyjny, klikając w

następnie wpisujemy prawidłowy wynik dodawania oraz klikamy w

i gotowe​​

W taki sposób można głosować co dziennie nawet 3 razy - pamiętaj tylko, aby odczekać kilka chwil przed oddaniem kolejnego głosu.
Zatem GŁOSUJ CODZIENNIE!!!

Każdy głos jest ważny i cenny dla całej drużyny i z pewnością dla naszego Trenera.

Trenerowi życzymy powodzenia a zawodników, rodziców i kibiców odsyłamy do głosowania.