Sporting Winter Cup 2018

W ubiegłą sobotę 17. lutego 2018r. wzięliśmy udział w turnieju Sporting Winter Cup we Wrocławiu.

Turniej przygotowany był dla zawodników urodzonych w 2007 roku i młodszych. W naszej drużynie wystąpili głównie zawodnicy młodsi, ale pomimo to, rozegraliśmy dobre zawody.

Sporting Winter Cup, to kolejny turniej, w którym rozegraliśmy kilka ciekawych meczów. Najlepsze mecze w turnieju w naszym wykonaniu, to trzy ostatnie, w których duże zaangażowanie było widać u każdego zawodnika. Pierwszy z tych meczów przegraliśmy, ale moc pozostała w nas i ze zwycięstwa w kolejne dwóch mogliśmy już się cieszyć.

Zajęliśmy ostatecznie 5. miejsce a o tytuł Najlepszego Strzelca w dogrywce na karne walczył Oli.

W turnieju strzelił 7 bramek wraz z innym zawodnikiem, a karne rozstrzygnął na swoją korzyść wynikiem 2-1.

Oliwier Lipa Lipnicki - Najlepszy Strzelec turnieju.

Dziękujemy Panu Pawłowi Lipnickiemu za wideorelację z turnieju:

Kadra drużyny podczas Sporting Winter Cup 2018 (2007 i młodsi):

​Oliwier Lipa Lipnicki (2007)
Kacper Fishu Rybka (2008)
Kuba Rossi Rosenbeiger (2008)
Kuba Kosiasz Popławski (2008)
Wojtek Klejdysz (2008)
Hubert Hubi Kogut (2008)
​Dominik Dodo Sznerch (2008)
​Filip Lasek Laskowski (2009)
​Dawid Dividi Redlica (2009)