XVII Turniej Tymbarku - finał powiatowy

W środę 9. listopada 60-ciu naszych zawodników wzięło udział w finale powiatowym

XVII Turnieju „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku.

Nasi chłopcy i dziewczynki wystartowali podzieleni na 6 drużyn w trzech klasyfikacjach wiekowych. Łącznie w turnieju wzięło udział 15 drużyn z powiatu średzkiego. Pogoda dopisała, było słonecznie a poranne opady śniegu nikogo nie przestraszyły.

Poziom rozgrywek był wysoki, więc o dobry wynik nie było łatwo.

Wszyscy nasi zawodnicy walczyli dzielnie, a dwie drużyny w kat. U8 i U12 wygrały wszystkie swoje mecze i awansowały do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany na wiosnę.

Wyniki turnieju w poszczególnych kategoriach wiekowych:

kategoria  U8  zdjęcia tutaj

kategoria U10 zdjęcia tutaj

kategoria U12 zdjęcia tutaj

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy z nami byli, za ich obecność, wsparcie i pomoc.

Dziękujemy również firmom:

Armacell Polska Sp. z o.o., ​Dębicki Transport, Schumacher Packaging Sp. z o.o. oraz prywatnym sponsorom za wsparcie finansowe, dzięki któremu nasi zawodnicy mogli wystąpić w nowych strojach.