ZWYCIĘSTWO w Turnieju ORLIKA

W bieżącym tygodniu na średzkim orliku odbyły się lokalne eliminacje Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera RP.

Do rywalizacji przystąpiło kilka drużyn dzieci w wieku do 13 lat grające w poniedziałek 14. września oraz do 11 lat grające w piątek 18. września. W obu kategoriach zawodnicy drużyny ORATORIUM okazali się bezkonkurencyjni.

Drużyna w kat. do lat 13

Skład:

Piotr Ondycz
               Rafał Bagiński
               Oskar Czop
               Karol Rajczykiewicz
               ​​​​Filip Skalski
               Dominik Kloc
               Mateusz Komenda​​

Zawodnicy wygrali wszystkie swoje mecze i awansowała do kolejnego etapu rozgrywek, który odbędzie się w Legnicy w dniu 23. września 2015.

Drużyna w kat. do lat 11

Skład:

Wojtek Rajczykiewicz
               Jakub Gęsikowski
               ​Igor Torończak​
               Dominik Boguszewski
               Wiktor Fiedorek
               Mateusz Kil
               Radek Sendyka
               ​​​​​​Jakub Iwaszko
               ​Paweł Ondycz
               Zuzanna Kogutek​

W tej kategorii nasi zawodnicy również wygrali wszystkie swoje mecze, ale o zwycięstwo w turnieju musieli walczyć do samego końca. W ostatnim swoim meczu (mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym) spotkali się z drużyną z Ciechowa, która do tego momentu również miała komplet punktów, zatem mieliśmy mini finał.
Mecz o pierwsze miejsce był emocjonując​y. Zawodnicy dali z siebie wszystko i pomimo, że byli już mocno zmęczeni wcześniejszymi meczami, kibicom dostarczyli dużą dawkę rozrywki. Bramek nie było dużo, jak w poprzednich meczach, ale padały na zmianę rad do jednej, raz do drugiej bramki. Ostatecznie finałowy mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla naszych zawodników a bramka zwycięska wpadła w ostatniej minucie.
Kolejny etap tej kategorii zostanie rozegrany również w Środzie Śląskiej w dniu 24. września 2015r.​

GRATULUJEMY!

Życzymy powodzenia w kolejnych etapach Turnieju.