4. miejsce młodzików w Turnieju SALOS Futsal 2014

W dniu 29 listopada 2014 r. grupa Młodzików (2002/2003) wzięła udział Inspektorialnym Turnieju Futsalu SALOS 2014 w Sośni.

Naszą drużynę reprezentowali:
– Witkowska Oliwia (bramkarka)
– Sendyka Emilia
– Bartosz Rafał
– Czop Oskar
– Skalski Filip
– Kempiak Michał
– Boguszewski Dominik
– Pilecki Adrian

Do turnieju w tej kategorii wiekowej przystąpiło 5 drużyn: po jednej ze Środy Śląskiej, z Lubina i z Wrocławia oraz dwie
z Poznania. Mecze trwały po 10 minut bez przerw. Każda z drużyn chciała zdobyć puchar, lecz puchary były tylko dla najlepszych…

Od początku nasza drużyna walczyła dzielnie. Nie dała się zastraszyć bardziej doświadczonym i utytułowanym przeciwnikom. Chłopcy i dziewczynki odważnie walczyli o każdą piłkę, jednocześnie odpierając ataki rywali. Jako jedyni w turnieju mieliśmy w naszej drużynie dwie dziewczynki, jednak one nie bały się mocnych strzałów przeciwników i dotrzymywały kolegom kroku. Oliwia dzielnie spisywała się na bramce i mimo, że przegraliśmy 2 mecze i odniosła niegroźną kontuzję to została bramkarką turnieju.

Mieliśmy szansę zająć 3. miejsce, jednak nie udało nam się strzelić bramki przeważającej szalę zwycięstwa na naszą korzyść w dwóch remisowych meczach i po ostatnim meczu turnieju nasza kadra ostatecznie zajęła 4. miejsce.

Wyróżnienie indywidualne:

Oliwia Witkowska - Najlepsza Bramkarka Turnieju