Piknik na zakończenie sezonu 2014/2015

W piątek 19. czerwca najmłodsi adepci piłki nożnej drużyny ORATORIUM Środa Śląska, świętowali zakończenie sezonu piłkarskiego 2014/2015. Na boisku w Ogrodnicy odbył się klubowy piknik. Jego uczestnicy rozegrali mecz dzieci kontra rodzice. Wśród dorosłych gościnnie wystąpił Burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński oraz ks. Tomasz Bejm (Kierownik Drużyny), a także ks. Wiesław Pindel (Proboszcz parafii św. Andrzeja).

Trenerzy wręczyli wszystkim zawodnikom Certyfikaty poświadczające udział w treningach i turniejach Drużyny, a także plecaki oraz bidony na treningi w kolejnym sezonie.

Drużyna ORATORIUM Środa Śląska ma obecnie 70 zawodników w wieku od 4 do 13 lat, a jej rozwój przyspiesza z każdym sezonem.

Burmistrz nasze działania wspierał osobiście podczas gry, ale również swoimi słowami:
Gratuluje takiego zaangażowania i rozbudzania pasji zawodników i motywowania rodziców do wspierania tych pasji. Ma Pan bardzo dobry kontakt z chłopakami i szacunek u rodziców. To jest godne zauważenia, podkreślenia i promocji. Życzę wytrwałości i wielu utalentowanych wychowanków!” - powiedział tuż po zakończeniu pikniku.

Pozostała część wieczoru minęła na wspólnym grillowaniu, rozmowach i meczach na mniejszych boiskach oraz zabawie na placu zabaw.

Wyróżnienia indywidualne podczas pikniku otrzymali:

Paweł Ondycz za zdobycie Statuetki dla Najlepszego Strzelca Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej
Jakub Iwaszko za zdobycie Statuetki dla Najlepszego Bramkarza Mistrzostwa Aglomeracji Wrocławskiej
Radek Sendyka za zdobycie Statuetki dla Najlepszego Strzelca Minimistrzostw Deichmann 2015
Hubert Kogut za zdobycie największej liczby bramek w kat. Bambini Minimistrzostw Deichmann 2015

Serdecznie dziękujemy rodzicom za cały sezon oraz za pomoc w zorganizowaniu pikniku.