Dzieci na Stadionie - Śląsk Wrocław vs. Piast Gliwice

W piątek 25. września 2015 roku nasi mali zawodnicy wraz z rodzicami po raz kolejny gościli na trybunach Stadionu Miejskiego we Wrocławiu kibicując Śląskowi Wrocław podczas meczu z Piastem Gliwice.

Późna pora rozgrywania meczu nie wystraszyła najmłodszych zagorzałych kibiców. Klasyczne flagi na policzkach dzieci oraz zielono-biało-czerwone czapki na głowach i szaliki w rękach to nieodzowny nasz atrybut. Dzieci kibicowały, dopingowały i cieszyły się ze strzelonej bramki.

Organizatorzy akcji "Dzieci na Stadionie" docenili nasz systematyczny udział w dopingowani i w nagrodę koordynator Maciej w przerwie meczu wraz z innymi dał pokaz slalomu pomiędzy pachołkami. Świeżo podlana murawa, ze stojącą jeszcze wodą, powodowała poślizgi i upadki ku radości dzieci.
W nagrodę za udział drużyna otrzymała szalik kibica Śląska Wrocław.

Zapraszamy na kolejne tego typu imprezy.